Завершення OPERAFEST TULCYN 2021

ЩО

OPERAFEST TULCHYN-2021

ДЕ

Палац Потоцьких, Тульчин, Вінницьа область

КОЛИ

29 серпня 2021 року

29 серпня відбувалась завершальна програма OPERAFEST.

Фоторепортаж: ALEX_Beard_

У програмі концерту прозвучали драматичні фрагменти з опер Моцарта, Бойто, Бетховена, Верді, Пуччіні, Гуно, Мусоргського. Також лунали авторські оперні програми «Bad Boys In Opera» Львівської національної філармонії та солістів з Канади, Словаччини, Польщі й Італії.

Закривала фестиваль грандіозна прем’єра «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України. Глядачі побачили сучасну інтерпретацію легендарних мюзиклів світу – від «Привида опери», «Чикаго» і «Хелоу, Доллі!» до «Ісус Христос – суперзірка» і «Нотр-Дам де Парі».

Більше можна побачити у відео:

КОНТЕКСТ

IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, проходить просто неба у місті Тульчин Вінницької області з 27 по 29 серпня 2021 року.

Започаткований у 2017 році для того, щоб привернути увагу до порятунку унікальної історичної пам’ятки національного значення – тульчинського Палацу Потоцьких – OPERAFEST TULCHYN вже у перший рік проведення став безпрецедентним прикладом того, як якісна культурна подія може врятувати історію.​

За три роки (з 2017по 2019 рр.) фестиваль OPERAFEST TULCHYN: - відвідали понад 135 тисяч глядачів - взяли участь 1780 солістів та музикантів зі всього світу - залучено інвестицій для реконструкції території Палацу та підготовки проєктно-кошторисної документації для здійснення реставраційних робіт.

Головний організатор – ГО «Інститут культурної політики»

Співорганізатор – Тульчинська міська рада

Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду,