НА OPERAFEST представили АНІМЕ/РОК-оперу

ЩО

OPERAFEST TULCHYN-2021

ДЕ

Палац Потоцьких, Тульчин, Вінницьа область

КОЛИ

28 серпня 2021 року

28 серпня, на сцені OPERAFEST TULCHYN відбулось фантастичне шоу «ОРФЕЙ ТА ЕВРІДІКА НАЗАВЖДИ», що створена на авторську музику та ідею композитора Михайла Брунського.

Фоторепортаж Alex_Beard_

Ця опера готувалась досить довго. Для її реалізації задіяли досить потужне і дороге обладнання для проектування зображення. Також для накращої демонтрації постановки, організатори вибрали час – опівночі.

Шоу, світового маштабу, яке з аншлагом пройшло у країнах Сходу та підкоряло глядачів Дубайської опери, нині було представлено в Україні!

Декорації, новітні технології для відеоряду – це було щось. Глядачі не відводили погляду. Взаємодія акторів з об’ємним відеозображенням протягом усього дійства створила ілюзію реального простору та допомогла занурити глядача у міфологічну історію кохання напівбога Орфея та лісової німфи Еврідіки. У постановці зібрані сім унікальних голосів – від найвищого чоловічого tenor altino до найнижчого bas profundo.

Для повного розуміння, можете переглянути уривок відео:

КОНТЕКСТ

IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, проходить просто неба у місті Тульчин Вінницької області з 27 по 29 серпня 2021 року.

Започаткований у 2017 році для того, щоб привернути увагу до порятунку унікальної історичної пам’ятки національного значення – тульчинського Палацу Потоцьких – OPERAFEST TULCHYN вже у перший рік проведення став безпрецедентним прикладом того, як якісна культурна подія може врятувати історію.

За три роки (з 2017по 2019 рр.) фестиваль OPERAFEST TULCHYN: - відвідали понад 135 тисяч глядачів - взяли участь 1780 солістів та музикантів зі всього світу - залучено інвестицій для реконструкції території Палацу та підготовки проєктно-кошторисної документації для здійснення реставраційних робіт.

Головний організатор – ГО «Інститут культурної політики»

Співорганізатор – Тульчинська міська рада

Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду,